Welkom op de website van Basket Stabroek.

Op donderdag 11 oktober 2018 Try-Out van de zaalshow van Xander De Rycke in zaal Zilverheem te Kapellen.
Tickets hier beschikbaar!!


Zoals jullie reeds weten, volstaat het lidgeld niet om aan de kosten te voldoen en omdat we het lidgeld proberen te beperken, willen we aan jullie vragen om onze huidige acties: kaasactie en potlood/balpenverkoop, te promoten bij familie en vrienden.
KAAS- en BALPEN-ACTIE LOPEN NU!!
De kaas en ook de potlood/balpen (met zaadjes) kunnen steeds bijbesteld worden.
Om te vermijden dat we in de toekomst andere maatregelen moeten nemen hopen we op een succes van onze sponsoracties. Dit kan niet zonder jullie hulp.
Activiteiten voor dit seizoen:
  • balpen /potloodverkoop (november) (5€)
  • kaasactie (januari) (10€)
  • spaghetti dag (10 maart)
  • fuif (21 april)
  • clubdag (2 juni) met oa 3/3, bbq, …
Wij rekenen op jullie! Samen moet het lukken!

Shop nu online via Basket Stabroek en steun jouw club! (zonder extra kosten)

jump

Klik hier voor het programma van de komende weken.

Download hier het medisch formulier voor seizoen 2017-2018.
(1 exemplaar van de origineel ingevulde medische fiche afgeven aan coach,
ploegafgevaardigde, Linsey of Sandra voor 15 juli 2017)

What’s new?

 

We zijn nog hard aan het werken om de website zo snel mogelijk volledig in orde te hebben, maar mochten jullie tips of ideeën hebben, aarzel niet en laat ons deze weten.
Mogen wij jullie reeds een sportief, maar vooral geweldig seizoen wensen!

Het bestuur

clubfoto

Programma komende weken

DatumTijdThuisUitReeksUitslagAccommodatie
28-04-201813.00Basket Malle J21 ABasket Stabroek J21 AU21 Jongens Antwerpen Gew. ASporthal Berckhoven
28-04-201814.00Oxaco BBC Boechout G08 ABasket Stabroek G08 BU8 Gemengd Antwerpen 1*3t3 R2 FCapenberg Oxaco Center
28-04-201814.00Hove Rabbits G12 ABasket Stabroek G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 ESportpark Hove
29-04-201811.00Basket Stabroek G10 AMercurius BBC Berchem G10 CU10 Gemengd Antwerpen 4t4 R2 JSporthal Attenhoven
29-04-201813.00Basket Stabroek G14 AMaccabi Antwerpen G14 AU14 Gemengd Antwerpen Gew. DSporthal Attenhoven
29-04-201813.00Basket Stabroek J18 AKBBC T&T D’Vine Turnhout J18 BU18 Jongens Antwerpen Gew. ASporthal Attenhoven
29-04-201815.00Basket Stabroek G12 BDuffel B.B.C. G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 FSporthal Attenhoven
29-04-201815.00Basket Stabroek J16 AWillibies Antwerpen J16 CU16 Jongens Antwerpen Gew. CSporthal Attenhoven
29-04-201816.00BBC Okido Arendonk HSE BBasket Stabroek HSE B2e Provinciale Heren Antwerpen AOkido Sporthal
29-04-201817.00Basket Stabroek HSE CFellows Ekeren BBC HSE C3e Provinciale Heren Antwerpen ASporthal Attenhoven
05-05-201809.30Gembo Borgerhout J16 BBasket Stabroek J16 AU16 Jongens Antwerpen Gew. CSporthal Luysbekelaar
05-05-201812.30Sobabee Zwijndrecht G08 ABasket Stabroek G08 BU8 Gemengd Antwerpen 1*3t3 R2 FSporthal Zwijndrecht
05-05-201813.00Basket Willebroek J18 BBasket Stabroek J18 AU18 Jongens Antwerpen Gew. AGemeentelijke Sporthal Tisselt
06-05-201809.00Wuustwezel BBC G10 ABasket Stabroek G10 AU10 Gemengd Antwerpen 4t4 R2 JGemeentelijke sporthal Wuustwezel
06-05-201811.00BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 BBasket Stabroek G14 AU14 Gemengd Antwerpen Gew. DSporthal De Zeurt
06-05-201811.00Wuustwezel BBC G12 ABasket Stabroek G12 BU12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 FGemeentelijke sporthal Wuustwezel
06-05-201812.00BBC Coveco Niel G12 ABasket Stabroek G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. R2 EGemeentelijke Sporthal Niel
06-05-201816.00Basket Willebroek HSE BBasket Stabroek HSE B2e Provinciale Heren Antwerpen ASporthal de Schalk