Welkom op de website van Basket Stabroek.

jump

Klik hier voor het programma van de komende weken.

Download hier het medisch formulier voor seizoen 2017-2018.
(1 exemplaar van de origineel ingevulde medische fiche afgeven aan coach,
ploegafgevaardigde, Linsey of Sandra voor 15 juli 2017)

What’s new?

 

We zijn nog hard aan het werken om de website zo snel mogelijk volledig in orde te hebben, maar mochten jullie tips of ideeën hebben, aarzel niet en laat ons deze weten.
Mogen wij jullie reeds een sportief, maar vooral geweldig seizoen wensen!

Het bestuur

clubfoto

Programma komende weken

DatumTijdThuisUitReeksUitslagAccommodatie
25-11-201713.00Basket Stabroek G12 BBBC Laakdal G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde HSporthal Attenhoven
25-11-201713.00BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14 BBasket Stabroek G14 AU14 Gemengd Antwerpen Gew. DSporthal Mariaburg
25-11-201713.00Basket Stabroek G08 ABBC Coveco Niel G08 AU8 Gemengd Antwerpen R1 E (2*3t/3)Sporthal Attenhoven
25-11-201715.00Basket Stabroek G12 AAntwerp Wolf Pack G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde GSporthal Attenhoven
25-11-201715.00Basket Stabroek G10 ABBC Schelle G10 AU10 Gemengd 5T5 Antwerpen R1 DSporthal Attenhoven
25-11-201717.00Basket Stabroek HSE BBC Guco Lier Vzw HSE C2e Provinciale Heren Antwerpen ASporthal Attenhoven
25-11-201719.00Basket Stabroek HSE CAartselaar BBC HSE A3e Provinciale Heren Antwerpen ASporthal Attenhoven
25-11-201721.00Basket Stabroek HSE AHorticult Kontich Wolves HSE B1e Provinciale Heren AntwerpenSporthal Attenhoven
02-12-201711.15Fera Bornem Basket J21 ABasket Stabroek J21 ABeker van Antwerpen U21 Jongens 1/8 finaleSporthal Breeven
02-12-201712.00Wuustwezel BBC G12 ABasket Stabroek G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde GGemeentelijke sporthal Wuustwezel
02-12-201712.00Oxaco BBC Boechout J21 CBasket Stabroek J21 AOxaco BBC Boechout OEFENCapenberg Oxaco Center
02-12-201713.00Phantoms Basket Boom G12 BBasket Stabroek G12 BBeker van Antwerpen U12 Gemengd 1/16 finaleBraxhall
02-12-201715.00Basket Stabroek G08 AMercurius BBC Berchem G08 AU8 Gemengd Antwerpen R1 E (2*3t/3)Sporthal Attenhoven
02-12-201717.00Basket Stabroek J16 AZuiderkempen Diamonds J16 ABeker van Antwerpen U16 Jongens 1/16 finaleSporthal Attenhoven
02-12-201717.00Basket Stabroek G12 BEssense Esbac G12 AU12 Gemengd Antwerpen Gew. 1e Ronde HSporthal Attenhoven
02-12-201719.00Basket Stabroek HSE CKBBC T&T D’Vine Turnhout HSE C3e Provinciale Heren Antwerpen ASporthal Attenhoven
02-12-201721.00Basket Stabroek HSE BBBC Okido Arendonk HSE ABeker van Antwerpen Heren Seniors 1/16 finaleSporthal Attenhoven
03-12-201700.00BBC Schelle G14 ABasket Stabroek G14 ABeker van Antwerpen U14 Gemengd 1/16 finale 0- 20 AFORSportschuur De Griene
03-12-201711.30Bonheiden Basketball HSE ABasket Stabroek HSE ABeker van Antwerpen Heren Seniors 1/16 finaleSporthal Berentrode
03-12-201712.30BBC Musketiers Vremde Vzw J18 ABasket Stabroek J18 ABeker van Antwerpen U18 Jongens 1/16 finaleSporthal Don Bosco