Clubbestuur

Voorzitter
Sammy Claes
E-mail: sam.lin@telenet.be

Secretariaat
Linsey Prosec
E-mail: sam.lin@telenet.be

Penningmeester
Raf Konings
E-mail: penningmeester@basket-stabroek.be

Kalenderverantwoordelijke
Sandra Teeuwen
E-mail: sandra.teeuwen@skynet.be

Materiaalbeheerder + verantwoordelijke aankoop kantine
Rik Bols
E-mail: maria-rik@skynet.be

Verantwoordelijke kantine
Maria Peeters
E-mail: maria-rik@skynet.be

Leden feestbestuur
Voorzitster
Lieve Thyssen
E-mail: bsfeestbestuur@gmail.com

Raadsleden
Cindy Janssens
E-mail: cindy.janssens3@telenet.be

An(neke) De Maesschalck

Verantwoordelijke sponsoring
Sven Calluy
E-mail: sven@nvcaso.be

Raadsleden

Geert Van Wauwe
E-mail: geert.van.wauwe@gmail.com

Eddy Grbinicek
E-mail: eddy.grbi@telenet.be

Bert Beirinckx
E-mail: bbeirinckx@gmail.com

Erwin Van Der Auwera
E-mail: vda.bomen@gmail.com

Verantwoordelijken gebruik kantine
Rik en Maria Bols – Peeters
E-mail: maria-rik@skynet.be

Webmaster
Raf Konings
E-mail: info@dig-id.be
Tel: 0496 42 34 98